کتابیلا

دریچه ورود به دنیای دیگر…

کتابیلا

باشگاه کتاب

همون طور که همه ما میدونیم یکی از مهم‌ترین روش های افزایش توانمندی‌های کودک، کتاب خوندن برای اوست. کتاب خوانی نه تنها فواید بسیاری برای وضعیت کنونی کودک داره، روی شخصیت آینده او نیز تاثیر مستقیمی می گذاره. 

کودکان نیازمند آموختن مهارت‌های زندگی هستن و کتاب، منبعی مورد اعتماد در این زمینه خواهد بود.

برنامه ما در کتابیلا

ما در آلاچیق، کتاب ها رو به چهار دسته تقسیم کردیم و بچه ها به انتخاب خودشون و با همراهی مربی به مطالعه کتاب ها می پردازن و گاهی اوقات هم اون ها رو به امانت می برن. به علاوه یک نمایشگاه دائمی کتاب والد و کودک هم داریم که کودکان و پدر و مادرهاشون در طول سال می تونن از این نمایشگاه، کتاب تهیه کنند.

کتاب-و-کتابخوانی-در-پیش-دبستانی-آلاء-کرمان
قصه خوانی در پیش دبستانی و دبستان آلاء

کتاب های قصه:
 انواع متفاوتی از کتاب های قصه. قصه های کوتاه و بلند. قصه های ایرانی و غیر ایرانی، قصه هایی با تصاویر رنگارنگ و… . قصه هایی که کودک رو به دنیای شیرین خیال می برند و اون ها رو با کلی تجربه های جور واجور روبرو می کنن و موجب تقویت قوه تخیل و خلاقیت اون ها می شن.

کتاب های علمی:
کتاب هایی که بچه ها با خوندن اون ها با انواع مختلف گیاهان، جانوران، اعضای بدن، ابزار و وسایل، مشاغل مختلف و… آشنا می شن.

کتاب های سرگرمی و رنگ آمیزی:
کتاب هایی که به هماهنگی بین ذهن، چشم و دست کودک کمک می کنند. موجب تقویت ماهیچه های ریز و درشت کودک می شوند. ادراک فضایی، دیداری و شنیداری کودک رو افزایش می دهند. قدرت حل مساله و تفکر خلاق کودک رو بالا می برند و…

کتاب های مهارتی:
کتاب هایی که در بهبود مهارت های ارتباطی، اخلاقی و رفتاری کودک بسیار موثرند. این کتاب ها می تونن در رفع بسیاری از مشکلات اخلاقی و ارتباطی کودکان مثل حسادت، ترس، خشم، عدم اعتماد به نفس و… تاثیر بسزایی داشته باشن.

همین الان سرمایه گذاری رو شروع کن

کتاب ها در شکل گیری شخصیت کودکان بسیار موثرند. افراد کتاب خوان در مواجهه با مسائل و مشکلات زندگی، بسیار خلاقانه تر عمل می کنن. بهترین دوران مانوس شدن کودک با کتاب، همین دوران کودکی است.
بنابراین از همین الان سرمایه گذاری روی فرزندت رو شروع کن.

آلاء-پیش-دبستانی-پیشرو-در-کرمان